Hediyeli Yazi Hassas Anne ile Snowpark ve Kelebekler Sergisi

Geçtiğimiz hafta sonu Sevgili Hassas Anne'nin ve Luna Organizasyon'un daveti ile Torium avm'ye gittik. Önce Snowpark' da çılgınlar gibi eğlendik. Ben hamile olduğum için ağabeyimle gittim. Lina Snowpark'ı cidden çok sevdi. Karla kaplı bu alan sayesinde kar özleminizi ciddi şekilde gideriyorsunuz. Girişte size bot, eldiven, mont veriyorlar, -3 derece ama sıkı giyinince üşümüyorsunuz. Çocukların güvenliğini son derece önemsedikleri için kask da o esnada veriliyor. Hep birlikte kartopu oynadık, snowtubing ve snowrafting yaptık. Birlikte iglonun içini ve mağaraları gezdik. Hamile olmasam ben de defalarca kayardım. Kesinlikle tekrar gideceğim. Lina resmen üzülerek çıktı. Aşırı eğlendi.

KİŞİ BAŞI GİRİŞ

Hafta içi: 20 TL
Hafta sonu ve resmi tatiller: 27 TL
 
ANNE+BABA+1 ÇOCUK
Hafta içi: 50 TL
Hafta sonu: 70 TL

ANNE+BABA+2 ÇOCUK
Hafta içi: 60 TL
Hafta sonu: 80 TL

Snowpark ücretleri yukarıdaki gibi ama bu bloğun okuyucusu olduğunuz için aşağıdaki kuponu döküp yanınızda götürseniz yazan koşullar doğrultusunda %50 indirimli ziyaret hakkına sahipsiniz.


snowpark indirimli giriş kuponu

·        *Giriş ücretine kar botu, mont ve eldiven kullanımı dahildir.
·        *Her ziyaretçi 20 dakika Snowtubing kullanım hakkına sahiptir. 
·        *Ekstra kullanımlar ücrete tabidir.

Ondan sonra hep birlikte bir kelebeğin nasıl oluştuğunu çok ilginç bir şekilde anlatan,duyusal oyunlara yer veren Muhteşem Kelebekler etkinliğine gittik. Cidden bir tırtılın kelebeğe dönüşme hali çok güzel bir şekilde anlatılmış. Çocuklar oyunla bir hayvanın dönüşümüne katılıyorlar ve keyifli vakit geçiriyorlar.·        ÜCRET  BİLGİLERİ – KELEBEKLER SERGİSİ
·        1 ÇOCUK 20 TL. 1 EBEVEYN 10 TL.
·        2 ÇOCUK TOPLAM 40 TL. – EBEVEYN ÜCRETSİZYine bu blog okuyucularına giriş %50 indirimli. Eğer girişte bloğumun adını verirseniz sergiye indirimli girebilirsiniz.

ADRES BİLGİLERİ 
TORIUM AVM

Saadetdere Mahallesi E-5 Üzeri
Haramidere - İstanbul

T: (0212) 699 90 50
Açıklama: skypec2c://r/204(0212) 699 90 50

SNOWPARK

Saadetdere Mahallesi E-5 Üzeri Haramidere - İstanbul


Etkinliği instagram da #annelersnowparkta etiketi ile takip edebilir ne kadar eğlendiğimizi görebilirsiniz.
Torium Snowpark