Vaseline Baby Nemlendirici Jel

Bebeklerin gelişiminde biz annelerin en önem verdiği konulardan biri beslenme biri de uyku. Kaliteli bir uyku ile bebek gelişimi büyük ölçüde destekliyor. Özellikle vaktinde yatan ve konforlu bir uyku ortamı olan bebek, güne başlarken daha huzurlu ve zinde oluyor.

Konforlu bir uyku ortamının en önemli koşullarından biri de bebeğin bez bölgesinin kuru olması ve bebeğin altının pişik olmaması. Bu noktada denediğim ve memnun kaldığım ürünleri sizlerle paylaşıyorum.

140 yıllık Vaseline tecrübesinin yeni ürünü Vaseline Baby Nemlendirici Jel' in içeriğinde beyaz vazelin, gül ve hindistan cevizi yağları buluyor. Vaseline Baby ile yaptığımız deneme sonucu bize dokunmadı ve geçmek bilmeyen gıda denemesi pişiklerinde hassas bölgeyi rahatlattı. *

Hipoalerjenik bu ürünün sürümü kolay, yağlı dokusu sayesinde tabaka halinde kalmadan bölgeye kolay yayılıyor, doğal içeriklere sahip olduğu için vücut tarafından kolay emiliyor ve mis gibi kokuyor.

Ürün biz yetişkinlerin kuruyan ve hassaslaşan ciltleri için de kullanıma uygun. Ürün detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Vaseline Baby dışında Orginal ve Kakao çeşitleri de bulunan ürünün 100 ml için tavsiye edilen satış fiyatı

6,95 TL

Vaseline 'i takip edin


* Alerjik bebeklerde tüm ürünler önce denenmeli sonra uygulanmalıdır. Alerji kişiye özel olduğu için küçük bir bölgede denenmeden ürün kullanılmamalıdır.