Göz Alıcı Estetiğiyle Köşe Koltuk Modelleri


Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yaşam alanınızı oluşturmak bazen zaman alır. Hangi eşyaları kullanacağınız, hangi tarzı yansıtmak istediğiniz veya hangi renklere ağırlık vereceğiniz cevaplanması öncelikli soruları oluşturur. Böyle bir alanı oluştururken eviniz için yapacağınız en önemli yatırım, kuşkusuz oturma grubu olacaktır. Oturma grubunuz için birbirinden farklı modelde ve tarzda parçalar bulmanız mümkün. Ancak tartışmasız sezonun yükselen parçası köşe koltuklar, sizin için de biçilmiş kaftan olacaktır. Sade ve minimalist modellerle küçük bir odayı vakit geçirmekten keyif alacağınız bir alana dönüştürebilirsiniz. Veya birkaç parçadan oluşan modellerle salonunuz için ideal büyüklükte bir köşe koltuk oluşturabilirsiniz. Farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilen şık ve rahat tasarımlarla siz de ihtiyacınız olan koltuğu bulabilirsiniz.Modern Zamanların Güçlü Köşe Koltuk Takımları

Modası geçmeyen modern köşe koltuklarla evinizi kendi küçük cennetinize çevirebilirsiniz. Bunu yaparken aradığınız şey zarafet, şıklık, sadelik veya rahatlık olabilir. Konforu her modelde hissedebileceğiniz köşe takımlarındaki geniş renk seçeneğiyle istediğinize koltuğa sahip olabilirsiniz. Teknolojik çözümler sunan modelleriyle ses sistemi ve priz özellikleri sayesinde konforu en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Mekanizmalı koltuk modelleriyle de ayak uzatma mekanizmasına, oynar koltuk kenarlarına ya da boynunuza göre ayarlanabilir yastıklara sahip olabilirsiniz. Spor tarzda bir modeli dekoratif kırlentlerle tamamlayabilir, evinize canlılık katabilirsiniz. Ya da göz yormayan detaylarıyla Country tarzda bir modeli tercih edebilir, yeşil bitkilerle süsleyerek huzuru hissedebilirsiniz. Aradığınız hangi tarz olursa olsun sizin için uygun olanı bulmak düşündüğünüzden çok daha kolay.


Fonksiyonel Tasarımlı Köşe Takımı

Küçük bir alandan en verimli şekilde yararlanmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için işlevsel yan sehpaları ve raflı bölümleri olan modellere bakabilirsiniz. Veya misafiri eksik olmayan evlerdenseniz, size uygun çözümler sunan çekyatlı ve yataklı modelleri tercih edebilirsiniz. Depolama alanına ihtiyacınız varsa, bazalı modeller tam sizin düşlediğiniz şeydir. Aradığınız köşe koltuk modeli size, oturma alanından daha fazlasını sunar. Sizin karar vereceğiniz şey ise hangi özellikte bir köşe koltuk takımı istediğiniz olmalıdır.

Yerden yüksek ayak tasarımlı köşe koltuk takımı, temizliği kolaylaştırır. Ancak tercih ederseniz yere yakın ayak tasarımlı modelleri de bulabilirsiniz. Minderlerden hoşlanmıyorsanız mindersiz bir model tam size göredir. Ya da minder kullanmayı seviyorsanız sert, orta sert ve yumuşak formları bulunan koltuk minderlerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. 32 dns HR sünger kullanılan bu minderler yay içermediğinden daha uzun ömürlü ve konforludur. Ayrıca iyi bir uyku çekmenize de yardımcı olur. Keten, ipek kadife, nubuk ve şönil gibi kumaşlar kullanılarak üretilen köşe koltuk modellerinde silinebilir kumaş özelliği de bulunmaktadır. Temizliği dert etmeden koltuğunuzda rahatlıkla yiyip içebilirsiniz.


Evinizin Merkezi: Köşe Takımı

Dilediğiniz boyuttaki köşe koltukları berjerler, halılar ve sehpalarla tamamlayabilir, kendi tarzınızı evinizin her köşesine yansıtabilirsiniz. Sade ve şık çizgili koltuklarla evinizde sıcak bir hava yaratabilir ya da klasik ve göz alıcı bir koltuk takımıyla gösterişli bir köşe oluşturabilirsiniz. Renk ya da modeli seçerken uzun yıllar kullanacağınızı hesaba katarak karar vermeniz doğru olacaktır. Küçük alanlarda açık renk köşe koltuk tercih ederek alanı olduğundan büyük gösterebilirsiniz. Ya da salon gibi büyük alanlarda kullanacağınız koltuğa kontrast renkler kullanarak dekore edebilir, alanı renklendirebilirsiniz.

Teknolojiyi de içinde barındıran yenilikçi tasarım anlayışıyla, modası geçmeyecek alanlar yaratmanıza yardımcı olan Engince köşe koltuk modelleriyle, düşlediğiniz koltuğu bulabilirsiniz. Evlerinizi Engince Mobilya’nın konforlu, modern, şık ve ulaşılabilir fiyatlı köşe koltuk modelleriyle yeniden dekore edebilir, evlerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.

köşe takımları