3. Ayımız


Miniğim artık iyice alışmaya başladık birbirimize,hatta artık baban geldiği zaman seni koluna alıyor ve “kızım sen beni özledin mi,bugün neler yaptın bakalım? “ diye sorduğunda hafif bir tebessüm bile ediyorsun.


9 Şubat 2011 bugün Melek halanlar geldiler,kuzenlerin seni çok özlemiş.Melek halan alçıdan kalıp çıkardı ve senin el-ayak izini çıkardık.Gerçi sen bu işten pek mutlu olmadın ama olsun ilerisi için güzel bir hatıra olacak.


17 Şubat 2011 bugün büyü anneanneye (yani benim teyzeme) gittik,sen pek adapte olamadın ortama,sevmedin,yatağın dışında bir yerde uyumaktan da hoşlanmadın,zaten içerisi kalabalık diye biz seninle hep yatak odasında durduk.Ay birde Mine yengenin annesi sen çok sıçrıyorsun diye senin “korkuluğunu aldı” bu ne demek tam bilmiyorum ama değişik bir şeyler yaptı belki artık sıçramazsın.

25 Şubat 2011 bugün annen sana kar botları ördü,ay ne komik bir isim değil mi kızım, sana örülen patikler hep minik minikti,evde kumaş olanlar vardı ama ben sana bir tane uzun konçlu patik örmek istedim işte sonuç bu.


27 Şubat 2011 bugün anneannenin doğum günü şerefine sana park yatak aldık,oda nasıl oluyorsa? Hehe  Park yatağımız çok güzel çok rahat ve kullanışlı iyiki almışız sende pek sevdin şimdilik yüksek olan aparatta yatıyorsun ama büyüdüğün zaman derin haline getireceğiz ve öyle yatacaksın.3.ay değerimiz 5520 gramsın boyumuzda 60 cm

Bu ayımızın özeti


  •    Biberonla boğuşmaya başladın sana mama içirmek tam bir savaş miniğim hem açsın,hem emmiyorsun neden acaba?
  •    Artık ellerini seyretmeye başladın sanırım benimde ellerim var diye kendini keşfetmeye başladın.
  •   Kucağımızdayken doğrulmaya çalışıyorsun,yattığın yerden kalmak için kendini zorlarken pırt kaçırıyorsun. hahaha
  •   Sana bir şeyler anlattığımız zaman auuu uuvvv diye cevap veriyorsun.