4. Ayımız


Miniğim 4 Mart 2011 de dedenle babaannen geldi seni görmek için ama sen nedense kimseye hiç yapmadığın halde onlara yabancı muamelesi yaptın,hatta buda yetmezmiş gibi dedenin üzerine bir güzel kusuverdin.

8 Mart 2011 ilk defa bir objeyi kendin tutup ağzına götürdün.

13 Mart 2011 Bugün ilk defa baban,sen ve ben Capacity’e gittik tatlı yedik ilk avm gezin sorunsuz geçti ve sana çevreden gelen ilgiler bizi çok mutlu etti.Önceden hep biz başkalarının çocuklarını severdik şimdi bizim çocuğumuzun sevilmesi harika bir duygu.


24 Mart 2011 kızım bugün ilk defa taze sıkılmış portakal suyu verdim sana,sadece iki tatlı kaşığı verdim ve sen bu tadı çok sevdin.

25 Mart 2011 haddinnn bakalım Yalova’ya gezmeye.

26 Mart 2011 miniğin normalde hep elinin tamamını yada kenarını köşesini emerdin ilk defa bugün sadece baş parmağını ağzına soktun.

28 Mart 2011 bugün ilk defa seninle kendi başımıza Capacity’e gittik.Duygu ablayla buluştuk.Duygu ablan sana sevimli bir çıngırak aldı.Bende sana mayoral’dan sevimli bir ayakkabı aldım.

4 ay sonunda kilomuz 6150 gram boyumuzda 62 cm


Bu ayımızın özeti


  • Miniğim geceleri bir kere uyanıyorsun gündüzde uzun uykularının yanında birer saatlik iki tane şekerleme yapıyorsun.


  • Çenen açıldı diyebiliriz bıdır bıdır söyleniyorsun bir şeyler anlatma peşindesin ama ne?

  • Dudaklarını şekilden şekle sokuyorsun değişik heceler çıkarmaya başladın.

  • Babanın yüzünü sevmeyi çok seviyorsun birde bilinçsizce anne diyorsun bu bile insanı çok mutlu ediyor.

  • Ayrıca laptop acayip ilgini çekiyor sanki çok bir şey yapabilecekmişsin gibi önüne oturup basmaya çalışıyorsun.  • Yeni bir yöntem bulduk arabanın tekerleklerini sildik seni evin içinde ana kucağına oturtuyoruz çok hoşuna gidiyor.