İstanbullu blogger anneler nerdesiniz?

    Blog dünyası engin bir deniz,çoğuz zaman bilgisayar başında oku oku kaç saat geçirdiğimi bilmiyorum  ,yapmak istediklerim,yapacaklarım birikiyorda birikiyor.Blog aleminden gerek facebookda,gerek twitterda, gerekse instagramda bir çok arkadaşım var ama hiçbirini yüzyüze görmedim.Ne kadar içten olanların sıcaklığı bilgisayar ekranından da geçse tanışıp kaynaşmak hoş olurdu diye düşündüğüm bu sıralarda bloglarda buluşma etkinliklerinin resimlerini görüyorum.
 
    Bu ara yakın zamanda Cerenciğimin buluşma etkinliği var kısmetse katılacağız 2 arkadaş,onun yanında blogları gezerken buluşma öyküleri okuyorum hep,en sonda arda'nın annesi adlı blogda sevgili Bahar yazmıştı "Ankaralı Annelerin" buluşmasını,sonra emre'yle hayat bloğunun sahibi demişti bir blogda buluşuyoruz diye..


Nerde bu İstanbullu anneler,ne zaman buluşuyorlar,nasıl oluyor bu işler..

Bilen yazsın bir zahmet......


Yorumlar

 1. Aaaa biz de Nazlı ile konuşmuştuk geçenlerde buluşma işini: )
  Biz varız hadi organizasyon yapın/yapalım...

  YanıtlaSil
 2. bende "miray'ın annesi"anadolu yakasında olursa bende varım:)

  YanıtlaSil
 3. güzel bir etkinlik olur.

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten böyle bir etkinlik çok güzel olur:)

  YanıtlaSil
 5. böyle bir etkinlik yapılıyorsa ben de severek katılırım...
  özlem

  YanıtlaSil
 6. merhaba sizi takibe aldım bende sayfama beklerim:) bende öykü ve çınarın annesiyim etkinlik çok güzel katılmak isterim:)

  YanıtlaSil
 7. Ben de Eyüp 'ün annesi :)
  Bizde bekleriz)
  eyuplugunler.blogspot.com
  Bİzde Anadolu yakasındayız:)

  YanıtlaSil
 8. merhaba bende istanbullu blogger bir anneyim ayrıca blogger anneler var çevremde istanbulda :) bir buluşma olursa seve seve bir araya gelmek isteriz :) izmir ve ankara buluşmalarını imrenerek takip ettik :) umarım birileri şu istanbullu bloggerları da bir araya toplar :) benim adım ferdane yağmur blog adresimde http://oynayalimogrenelim.wordpress.com/ çocuklarla yapılabilecek etkinlikler geziler ve çocuk gelişimi üzerine :)
  sevgiler hepinize :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Belki birkaç kelime belki birkaç cümle.
içinden ne gelirse..
Bil ki mutlu olur bu yürek varlığını hissedince.