Ozonlava Arindirici ve Leke giderici volkanik yuz maskesi

  
  Ben öyle onlarca ürünle bakım yapan kadınlardan olamadım hiç. Yanağına başka, boynuna başka, kaşına gözüne başka şey sürüp bakımını yapan kadınlardan. Hep dedim ki “Aman zaman yok zaten bakım yapmaya, tek bir ürün olsun; renk dengesizliklerini eşitlesin, arındırsın, gözenekleri daraltsın, nemlendirsin.” Öyle anlık değil ama istedim ki gece sürdüğümde sabah da cildimin nemi devam etsin ve ben tek ürünle işi kurtarayım. Birçok maske denedim, evde sürünüp sürünüp gezdim. Bu vesiyle de Ozonlava’yı diğerlerinden ayıran birçok şey fark ettim. Bir kere içeriği doğal, formülize edilmiş volkan küfü barındırıyor içinde. Bilirsiniz ben denemeden, ürünü didiklemeden, etkisini gözlemlemeden de yazmam. 


      
Ozonlava’yı ilk denediğimde cildimdeki etkisi ilk 2-3 dakika sonra kendini gösterdi. Farkı görebilmek için de cildimin yarısında denedim. Ozonlava sürülen taraf gerildi, karıncalandı hatta o taraf yer çekimine meydan okuyarak yukarı kalktı. Ben etkisi anlıktır, ürün kuruduğu için gerginlik oldu sandım ama işin aslı temizleyince çıktı. İlk fırsatta hemen yüzümün diğer yarısına yapma fırsatı bulamadım ve öylece geçti gün. Ertesi gün sabah kalktım; gülsem mi, üzülsem mi bilemedim. Yüzümün bir tarafı daha gergin kaşım kalkık diğer Ozonlava sürülmeyen taraf daha kuru ve aşağıda. E tabi mecburen diğer tarafa yaparken de ilk yaptığım tarafa sürmedim. Böylece her iki taraf eşitlendi.


   

   
   Sonrasında dedim ki; ben orama burama başka başka şeyler sürmektense önce Ozonlava ile cildimi arındırıp sıkılaştırırım, sonra da zaten etkisine aşık olduğum aynı markanın bir diğer ürünü Ozonlabs O3Rss ozonlaştırılmış serumu da sürerim ooohhh işlem tamam. 

      Hayat yorucu ve yoğun. İki çocukla kendine vakit ayırmak, uzun uzadıya bakım yapmak çok zor. Bazen yatağa nasıl girdiğinizi hatırlamayacak kadar yoruluyorsunuz. O yüzden etkisini hemen görebileceğiniz ve size birden fazla şey vaad eden, vaadlerini de gerçekleştiren ürünler tercih etmek önemli. Zaman ve para iki önemli şey. Bunların karşılığını almak ya da buna karşı koyabilmek için doğru ürün tercih etmek çok önemli. Ben Ozonlava ile cildimin beklentilerini karşılayıp zamandan kazanıyorum. Tek tek aldığım ve etkisi anlık maskeler yerine tek bir ürünü uzun vadeli kullanarak fiyat yarar dengesini de korumuş oluyorum. 


     Hani hayat kısa, zamanı kullanabilmek önemli demiştim ya; ben sizi çok tutmayayım. Ozonlabs Ozonlava gönül rahatlığı ile tavsiyemdir. Tavsiyem üzerine kullanıp memnun kalanlara siz de eklenmek isterseniz www.ozonlabs.org de satışta kendisi Siz girmişken Ozon serumu da alın da gözaltı morluklarınız varsa veda eder bana da dua edersiniz. 


arındırı maske, ozonlabs, ozonlava , serum,maske